Екскурсійний трамвай у Львові


Свій особистий трамвай, зі своїм особистим водієм і власними «кондукторами». Це не вигадка, а частина нашої ексклюзивної шоу-екскурсії у Львові.

Ціна (з групи) :
– 13000 грн (до 33 чол.)
Тривалість:

2 год


Экскурсионный трамвай во ЛьвовеЭкскурсионный трамвай во ЛьвовеЭкскурсии по Львову. Необычные экскурсииЭкскурсионный трамвай. Поездка у Львов.Экскурсии Львов | Экскурсии Львов

Незвичайна екскурсія у Львові “Веселий трамвайчик”

Костюмовані гіди, фаєр-шоу, середньовічні тортури, власний трамвай, наливки, частування, класна музика і багато чого цікавого. Екскурсія відмінно підійде для корпоративних вечірок. Це буде подорож-квест «Веселий трамвайчик». Під час руху трамваю ми з Вами не просто будемо проїжджати вуличках нашого міста, а будемо подорожувати крізь століття … Ви будете знайомитися з багатьма історичними персонажами.

Тільки тут, замість кондукторів та контролерів, до Вас будуть заходити веселі гіди-актори…. На цій екскурсії Ви познайомитеся з наймудрішим, економним, жорстоким, бідним та веселим жителем Львова. І не забудьте пожертвувати нашому жебракові зайвою копійку, а то вже на наступній зупинці до Вас завітає власною персоною львівський кат. Крім усього іншого, на спеціальних зупинках Вас чекає фаєр-шоу та інші сюрпризи. А що б подорож була ще веселіше, під час руху трамвая всі наші гості пройдуть дегустацію знаменитих львівських наливок. І все це під веселу львівську музику. Приєднуйтесь! Буде весело!!!

Наші екскурсії:

Відгуки: