“Легенди Львова» з бургомістром


Екскурсія проходить по центру міста, проте маршрут формується з урахуванням потреб туристів. По ходу маршруту туристів зустрічатимуть цікаві та веселі аніматори. І кожен з них розповість Вам свою унікальну легенду.

Ціна (індивідуально):
– 450 грн.

Тривалість:

2-3 год

*Додатково оплачуються вхідні квитки


Театрализованная и необычная экскурсия по ЛьвовуОбзорная экскурсия по ЛьвовуИндивидуальные экскурсии и VIP-ЛьвовНочной Львов. Необычная вечерняя экскурсия по Львову!Тудой сюдой во Львове | экскурсия "Легенды Львова с бургомистром" | индивидуальные экскурсии по Львову!

Індивідуальний тур з мером Львова

Легенди середньовічного Львова з бургомістром міста. Неймовірно цікава пішохідна екскурсія з гідом-актором в середньовічному костюмі бургомістра (мера міста).

Хто краще знає скелети у своїй шафі? Звичайно, господар цієї шафи… Отже, хто зможе краще розповісти про таємниці, які приховує середньовічний Львів, як мер міста – пан Бургомістр. Протягом цієї екскурсії він проведе Вас особливими місцями, невідомими навіть для пересічного львів’янина, відкриє завісу на життя середньовічної еліти, а також особисто познайомить з багатьма своїми підлеглими – представниками самих цікавих професій середньовічного міста.


Наші актори:

  • Зокрема, на Вашому шляху, в ефектному костюмі 19 ст. можемо зустріти відомого господаря ресторану-музею “Гасова лямпа“, де знаходиться майже вся колекція лампи в Європі.
  • Атмосферу нашої екскурсії розбавить знайомство з доктором Фаустом, який розкриє нам свої таланти та вміння …
  • Ми також будемо мати можливість познайомитися з представником однієї з найцінніших професій міста, як раніше, так і сьогодні – паном сажотрусом який поділиться з нами секретами свого унікальної праці.
  • Пройдемо трохи далі та в спеціальному мундирі й шапці побачимо справжнього трубача, який повідає нам секрети своєї захопливої професії й навіть зіграє на унікальному старовинному інструменті.
  • А недалеко від трубача живе його найкращий друг – кат, який розповість, кого і за які провини стратили в середньовіччі 🙂
  • Далі, по ходу нашої подорожі, в колоритному ресторані української кухні “Криївка” ми зустрінемо українського повстанця. При вході в бункер ми будемо змушені згадати все що знаємо про Україну та її традиції ….

Легенди Львова:

Оперний театр. Якщо оглядати ззовні фасад Львівського Оперного театру, і піднести погляд догори, то на вершечку перед центральним входом в будівлю ми бачимо скульптуру жінки з крилами ангела і пальмовою гілкою в руках. Це головна фронтальна скульптура Львівської Опери – Слава. З фігурою Слави пов’язана цікава історія. Якщо уважно придивитись до неї, то в декого складається враження, що вона вагітна. За однією із версій, одного разу відомий львівський гінеколог Антоній Марс побився об заклад зі своїми товаришами, що жінка перебуває на четвертому місяці вагітності. Шукають автора скульптури – Петра Войтовича, знайшовши – беруть адресу натурщиці, яка йому позувала. І тільки приїхавши до неї, побачивши на порозі малу дитину, зрозуміли – досвідчене око Марса його не підвело. І отак вже більше як сто років стоїть наша Слава вагітною. Але існує інша версія. Тоді ще 118 років тому назад жінці бути худорлявою було не престижно. Тому деякі жінки підкладали під одяг подушки, аби виглядати більш огрядними. Бачите як швидко міняється мода у світі.

Наші екскурсії:

Відгуки: