Шоу екскурсія по Львову


Ціна (збірна група):
– 150 грн /люд.
Ціна (індивідуально):
– 1500 грн (до 15 люд.)
– 100 грн /люд. (від 15 люд.)

Тривалість: 1,5 год
Місце зустрічі:
біля фонтана Нептуну


Необычные туры тудой сюдой | PANGID.IN.UAНеобычные туры тудой сюдой - актеры гиды во Львове, интересная экскурсияфото Батяри Львів. Незвичайні екскурсіїНеобычные туры тудой сюдой - актеры гиды во Львове, интересная экскурсия. Купить экскурсию на нашем сайте!«Львов сквозь столетия» | PANGID.IN.UA

Наша екскурсія наочно покаже Вам, що таке, по-справжньому цікава і незвична екскурсія у Львові. Адже тільки у нас Ви побачите різні образи львівських жителів під час лише однієї екскурсії. Це не екскурсія з одним переодягненим гідом, а це ціле шоу з піснями, жартами та навіть танцями.

На цій екскурсії Ви, разом з історичними персонажами Львова, будете подорожувати в часі вуличках середньовічного Львова. Свою історію почне бургомістр міста, який розповість туристам про історію Ратуші та центральну площу міста. Він розповість багато повчальних і цікавих історій, які проходили прямо на площі Ринок кілька сотень років тому. На одній з вулиць туристів зустріне єврей Мойша, який проведе туристів єврейським кварталом, показуючи при цьому цікаві львівські кафе, де немає цін, а з будинків звисають дракони. Тут Ви дізнаєтеся, яка нація навчила львів’ян так добре торгувати і як євреї неодноразово змінювали зовнішність Львова. Біля однієї з церков дорогу Мойші перепинить, не хто-небудь, а сам барон жебраків. Далі, глава жебраків Львова захоче особисто показати туристам свої володіння і навіть «по секрету» розповість як можна отримати у Львові «ліцензію» на жебрацтво. Охочих він навчить свого ремесла і підкаже як стати мільйонером, не сплачуючи податків!

“Якщо ви у Львові на пару днів і навіть якщо ще і вперше, то це найкраща ідея – відвідати театралізовану екскурсію! Хлопці величезні молодці! Майстри своєї справи! По закінченню екскурсії хотілося ще і ще)) Дякую вам за цей шедевр!” (Вікторія, Google відгуки)

Однак, через деякий час від барона позбавить туристів місцевий чернець. І далі все екскурсанти пройдуться вулицями Львова у супроводі загадкової ​​музики … Крім того, монах розповість про свою досить нелегку роботу літописця. Також він розповість кого треба подякувати за хороше львівське пиво…. Ну а далі гості міста зустрінуть співучого батяра, який пообіцяє ченцеві показати туристам духовні заклади Львова. І дійсно покаже, але тільки свої «духовні заклади». Далі він розповість про танці, особливу батярську мову (гвару) й жартівливу культуру батярів. А потім він разом з усіма заспіває всім присутнім батярську пісню “Тільки ві Львові”!

Школьные туры во Львов. Планируем поездку во Львов
Львівські батяри

Маршрут екскурсії передбачає півторагодинне гуляння середньовічним Львовом і огляд таких об’єктів Львова, як:

  • Вірменський квартал та історія його будинків.
  • Успенський храм та історія української громади у місті.
  • Вулиця староєврейська та особливості будівництва на цій вулиці. Характерні особливості діяльності єврейської громади. Позитивна роль євреїв в історії міста.
  • Ратуша. Біографія відомих мерів міста, які у свій час поставили справжні демографічні рекорди. Повчальні історії про корупцію в місті
  • Італійський дворик та романтична історія кохання польського короля. 
  • Пам’ятник Федорову. Цікаві факти про книговидання в Україні, сучасна історія пропажі деяких видань.

Крім усього іншого, на нашій незвичайній екскурсії Ви ознайомитеся з найвідомішими ТОП-кафе Львова:

  • Копальня кави, єдине місце у світі, де кава не росте, а добувається в спеціальних львівських копальнях
  • Гасова лямпа. Історія винахідників гасу. Львів став першим місцем у світі, де винайшли гас.
  • Під Золотою Розою. Кафе де немає цін – відвідувачі повинні торгуватися.

Наші екскурсії:


Екскурсія дахами Львова. Машина на даху Львів
Екскурсія Нічний Львів. Фото
золота підкова львівщини

Відгуки: