Квест-екскурсія «Таємні знаки»


Ціна:
– 1600 грн (до 15 люд.)
– 1900 грн
(після 15 люд.)
Тривалість:

1-1,5 год.

Місце зустрічі:
біля входу в Ратушу


Театрализованная и необычная экскурсия по ЛьвовуОбзорная экскурсия по ЛьвовуИндивидуальные экскурсии и VIP-ЛьвовНочной Львов. Необычная вечерняя экскурсия по Львову!Тудой сюдой во Львове | экскурсия "Легенды Львова с бургомистром" | индивидуальные экскурсии по Львову!

Костюмований тематичний квест «Таємні знаки»

Кращий варіант пізнати Львів – побродити в ньому. Саме це Ви спробуєте на нашому костюмованому квесті «Загадки львівською бруківкою» або «таємні знаки». Стара львівська бруківка і кам’яний центр міста були мовчазними свідками багатьох важливих подій в історії міста і приховали в собі не одну таємницю. Якщо Ви хочете розгадати загадки львівською бруківкою? Будьте готові! Вам доведеться пройти багато випробувань і познайомитися ближче з богом морів, покровителем львівських жебраків, першим московським мігрантом і мужнім козаком. Доведеться неабияк повправлятися в арифметиці, шукаючи таємні знаки, які приховує собою львівська бруківка і навіть каналізаційні люки, зустріти веселого і хитрого жителя Львова, які доповнять Ваше подорож інтерактивними примхами та завданнями. Але найкраще місто пізнавати, ніж про нього читати. Отже, запрошуємо в інтерактивний світ цікавих відкриттів нашого міста.

В ході екскурсії Вас зустрічатимуть наші цікаві гіди-аніматори, які будуть роздавати Вам завдання і направляти в ході квесту. Також всі учасники після екскурсії отримають невеликі солодкі подарунки …

Інші екскурсії:


Відгуки: