Квест «у пошуках левів»


Кожен старовинне місто має свої загадки, Львів – не виняток, про це повідає наша подорож у Львові … Символ сили – Лев, а їх у Львові понад 2500, кожен з них має свою історію, і свою загадку…

Ціна:
до 30 чол. – 2200 грн,
– понад 30 чол. – 2500 грн.

Тривалість:

1,5-2 год


Костюмований квест «в пошуках левів»

Кажуть, що місто було назво так через значну кількість левів в архітектурі міста. Їх тисячі представлені вони у вигляді скульптури барельєфів. Самі леви й символи лев’ячого серця служили в стародавні часи оберегами будинків й адміністративних будівель, площ й вулиць, хоча навряд чи у цих широтах «царі звірів» колись водилися.

Допоможуть розгадати загадки нашої екскурсії жителі нашого міста Алхімік, поважний пан Левко Левкович, Комендант Порохової Вежі та Чернець, відомий купець дорогоцінними товарами, середньовічний чиновник Ратуші – Драгоман (перекладач). Знайти їх буде не легко, всі вони прибули до нас з минулих часів, і носять одяг по моді того часу. Всі вони знають таємниці Львівських Львів. А для того, щоб вони поділилися своїм знанням, Вам, шановні гості нашого міста, треба буде виконати завдання жителів Львова, часом це буде не просто – адже сценарій наших квест екскурсій не з легких …

Отже, команди (від 2 до 5) рухаються по маршруту, який складається з шести точок. Всі починають одночасно, і відповідно – здобуває перемогу той, хто прийде першим до фінішу (приз купується заздалегідь). Сам маршрут складається з шести локацій. Локації можуть бути в будь-якому порядку:

  • Шукаємо Льва, який потрапив до Львова ні пішки, ні кінним (Крилатий Лев) – пл. Ринок 14 (Венеціанської кам’яний). Там стоїть Купець, у нього в руках лабіринт (м’ячик треба провести до центру), якщо виконується завдання – виходить наступне.
  • Треба знайти Алхіміка – він стоїть у Ратуші. Завдання – прочитати зашифрований напис.
  • Лев Львович – Пан з 19-го століття – близько кав’ярні “Золотий Дукат”. Група отримує папірець, на якій тільки три цифри, а в руках пана книга. Завдання – знайти, що означають ці три цифри – сторінка, абзац і кількість слів від краю сторінки. Це слово – напрямок, куди далі рухатися :)))
  • У природознавчого музею стоїть Чернець, чекає групу. В руках – гра, в якій потрібно зібрати зображення герба Львова. Якщо завдання виконано – група рухається далі.
  • У Порохової – чекає Комендант. Треба зіграти в гру: за допомогою тільки пальців підняти серед розсипаних паличок, не зачіпаючи інших (якщо таке відбувається, право ходу переходить до Коменданта) 3 штуки. Якщо завдання виконане – останнє завдання: група йде до того купця.
  • Купець чекає на вул. Галицької – треба зібрати пазл із зображенням Льва. Остання точка збору – у Ратуші. Визначається переможець. Вручення призів.

Інші екскурсії:

Відгуки: