Кращі квест-екскурсії


Наше бюро пропонує велику різноманітність квест-екскурсій. У нашому арсеналі: інтернет-квести, анімовані тури, квести за участю костюмованих гідів і т.п.

1. Квест екскурсія з костюмованими аніматорами

Кращий варіант дізнатися Львів – заблукати в ньому! Саме це Ви спробуєте на нашому костюмованому квесті по місту. Мандруючи вулицями старого Львова, Ви зможете познайомитися з головними левами-хранителями центру міста і розгадати таємниці, які вони оберігають століттями. А ще – дізнаєтеся, як виглядає єдиний у світі пам’ятник усмішці, знайдете львівські ворота хоббітів, зможете повправлятися в шкільній арифметиці з шановним і мудрим жителем нашого міста і повчіться хитрості – в економного. Одним словом, дізнаєтеся те, що не почуєте ні на жодній іншій квест екскурсії по місту, адже загадки в нашому квесті ховаються в деталях. Зустрівши костюмованих персонажів, пам’ятайте: «Вони – як жителі міста – вже давно знають те, що Ви шукаєте. А за кмітливість і наполегливість можуть навіть відкрити Вам шлях до істини – до перемоги!». Що для цього потрібно? – Телефон з доступом до інтернету, гарний настрій і командний дух. Ну, що, вирушаємо?

Квест екскурсія по місту складається з двох частин:

Частина 1. Спочатку мер міста робить для групи коротку (на 30 хвилин) ознайомчу водну частину екскурсії, яка знайомить туристів з історією міста. Він повідає про різноманітні пригоди та незвичайні події, які траплялися з львівськими городянами.

Частина 2. Після цього учасники діляться на кілька команд. Кожна отримує спеціальні завдання і карту з маршрутом. Під час виконання завдань учасники виконуватимуть оригінальні бажання наших костюмованих гідів.

Ціна: до 30 чол. – 1700 грн,
понад 30 чол. – 2200 грн.

Тривалість: 1.5-2 год.


2. Квест екскурсії онлайн

Для проходження квесту Вам потрібно мати доступ до інтернету. Супроводжуючий допомагає Вам зареєструватися в обраному квесті. Пояснює правила гри та Ви вирушаєте в подорож. На телефон Вам приходитимуть завдання, на які треба шукати відповідь на вулицях старого міста. Наступне завдання приходить відразу при виконанні попереднього. Допоможуть Вам в цьому підказки та карта. За кожну правильну відповідь Ви будете отримувати бали, за кожну неправильну – бали знімаються. В кінці квесту супроводжуючим підводяться підсумки, і визначаються переможці.

Ціна: 400 грн/група (1-5 чол.)
800 грн/група (6-20 чол.)
1000 грн/група (21-35 чол.)
1400 грн/група (35-50 чол.)


Інші екскурсії:

Відгуки: