Прогулянка на повітряній кулі


Політ на повітряній кулі – пригода екстремальне і романтичне, а також відмінний спосіб наблизитися до неба! Наша екскурсія пропонує Вам зробити це …..

Ціна (індивідуально) :
від 3000 грн.
Трансфер:
включено


Фото. Прогулка на воздушном шареУникальная экскурсия на воздушном шареполет на воздушном шаре | PANGID.IN.UAпрогулка на воздушном шаре | Необычные экскурсии во Львове

Екскурсія на повітряній кулі “Між хмарами”

Хто не хотів би хоч раз в житті відчути себе птахом, літати між хмарами та спостерігати за навколишнім світом з висоти пташиного польоту? Є відмінна пропозиція унікальної екскурсії на повітряній кулі, яка дозволить урізноманітнити Ваш відпочинок, додати в нього екстриму і дозволить поглянути на середньовічні замки й мальовничі простори Львівщини в незвичайному світлі, отримати незабутні враження від польоту, зафіксувавши їх надовго у своїй пам’яті й фото або відео. З висоти Ви зможете побачити Підгорецький, Золочівський і Олеський замки, які входять в “Золоту Підкову України”.

Цікаво, що перша повітряна куля був винайдена в 1783 році, і вже через рік вперше у Львові вона піднялася в повітря за допомогою автоматичного пальника. З того часу образ такого польоту удосконалився, сьогодні такі польоти відбуваються завдяки наповненню кулі гарячим повітрям, при випуску якого куля опускається і зменшує швидкість, саме завдяки таким змінам ця екстремальна поїздка буде абсолютно безпечною і комфортною для Вас і Ваших близьких. Захоплююча ідея для закоханих для романтичного побачення або визнання в любові “між хмарами” при заході або сході сонця.

Наші екскурсії:

Відгуки: