Набридли нудні розповіді та стандартні екскурсійні маршрути?

Тоді Вам до нас! Наші професійні екскурсоводи перетворять вашу прогулянку по Львову в захопливу подорож затишними вуличками старого міста, які приховують безліч таємниць та історичних подій.
До Вашої уваги незвичайні екскурсії по Львову! За відгуками наших клієнтів – туристів, родзинкою таких особливих прогулянок по Львову стали наші костюмовані шоу екскурсії, під час яких, ви, разом з костюмованими персонажами зможете відчути себе частинкою життя середньовічного міста та навіть побувати в гостях у представників тогочасних професій та львівських субкультур. Наші костюмовані персонажі з радістю перетворять вашу прогулянку по Львову в незвичайну подорож в середньовіччя.

Бажаєте елітну прогулянку по Львову ?

Сам мер міста, колишній бургомістр Львова готовий супроводжувати вас своїми володіннями (пішки й навіть на лімузині) та поділитися секретами та інтригами, які вирували в житті простого люду, а також тогочасної еліти.

Цікавлять нестандартні екскурсії для діток?

У нас їх повний арсенал! Костюмовані квести, шоу екскурсії, майстер-класи та екскурсії з аніматорами, подорожі за місто, дегустації…

Фото діти у Львові. єкскурсія по львову
Незвичайні екскурсії по Львову

Полюбляєте прогулянки вечірнім Львовом?

Наші екскурсоводи розкриють саме для вас нічний Львів – унікальний у своїй величній красі затишку та спокою. Також Личаківське кладовище, однаково, чи вдень чи вночі є місцем для роздумів та переосмислення життя, де можна почерпнути “досвід століть чи навіть тисячоліть”. Так, саме це місце заохочує ще більше цінувати життя і своїх рідних…

Хочеться чогось справді унікального?

Захопливий політ на повітряній кулі над величними замками чекає саме на вас…

Подорож мальовничим карпатським трамвайчиком принесе вам масу вражень та позитивних емоцій, тому що краще гір, можуть бути лише гори!!!

Бажаєте весело відпочити з компанією?

Унікальна авторська екскурсія “Веселий трамвайчик” на справжнісінькому трамваї з кількома виходами, дегустацією авторських наливок, захопливими атракціями та жартівливими аніматорами саме для вас!!!