Вітаю! Мене звуть Костянтин, я гід з 13-річним стажем, кандидат історичних наук і тамада… Ця суміш зробила мене одним з кращих і веселих гідів Львова. Разом з цим, я є автором унікальних театралізованих екскурсій, слава про яких розійшлася навіть і в США.

Отже, Ваш слуга здобув вищу освіту в університеті ім. Івана Франка (історичний факультет). Стаж роботи гідом в різних куточках України (Крим, Київ, Львів, Одеса) – 13 років. Екскурсовод I категорії (акредитація Міністерства курортів і туризму України).

Відвідайте зі мною найкращі та найцікавіші місця в місті. Дізнаєтеся, де найвишуканіші ресторани, тематичні та веселі “кнайпи”, оригінальні паби з кращим пивом, де вечорами безкоштовно можна послухати джаз і національну музику. Крім усього іншого, вже довго працюючи в цій сфері придбав не мало знайомств в різних закладах; тому тільки зі мною Ви можете отримати безліч цікавих подарунків. Наприклад, безкоштовний квиток в Night club Rafinad, подарунковий флаєр на дегустацію пива в Старгороді, організовану дегустацію наливок, маленькі солодкі подарунки від Чоколядка і “Майстерні карамелі” тощо.

Мова проведення: українська, російська, англійська (середній)

Маршрути: підземелля Львова, оглядова екскурсія, театралізована, австрійський Львів, пивний Львів, дахами Львова, кнайпами Львова, автобусна та інше.