Жовква. Екскурсії зі Львова


Туристичний маршрут «Королівська Жовква та Крехівський монастир» користується особливою популярністю завдяки великій насиченості пам’ятками архітектури державного значення. Їдучи на екскурсію даному маршруту, Ви зможете ознайомитися з наступними історичними об’єктами – Крехівський монастир та місто Жовква

Ціна (у складі групи):
– 350 грн/чол. (300 – дит.)

Тривалість:

– 9 год

* Додатково оплачуються вхідні квитки


Экскурсии со Львова: Креховский монастырь, ЖолкваКреховский монастырь, ЖолкваУютный городок Жолква с большим количеством архитектурных памятников!Жолква. Экскурсии со Львова. Креховский монастырьЖолква. Экскурсии со Львова. Креховский монастырь

Екскурсії зі Львова

Туристичний маршрут «Королівська Жовква та Крехівський монастир» користується особливою популярністю завдяки великій насиченості пам’ятками архітектури державного значення. Їдучи на екскурсію даному маршруту, Ви зможете ознайомитися з наступними історичними об’єктами:

Королівське місто Жовква

Жовква – єдине місто, що збереглося на території України, «ідеальне» місто-фортеця епохи Ренесансу. Засноване місто коронним гетьманом Речі Посполитої Станіславом Жолкевським, на рубежі 16 і 17 ст. Від його прізвища місто отримало свою назву. З моменту забудови досі в Жовкві вціліли практично всі споруди тієї героїчної епохи. На відміну від багатьох інших українських міст, тут збереглися навіть елементи міських оборонних споруд: замок, частина міських стін, кілька оборонних веж і дві в’їзні оборонні ворота. За кількістю і цінності архітектурних пам’яток Жовква посідає друге місце в області після Львова – це ще одне місто-музей просто неба. Городок зберіг свій неповторний колорит XVII в. З 1994 року історичному центру Жовкви надано статус Державного історико-архітектурного заповідника. На невеликій території знаходиться близько 55 пам’яток архітектури, в тому числі світового рівня.

Крехівський монастир

Василіанський монастир розташований в 16 км. на захід від Жовкви, біля підніжжя гірської гряди українського Розточчя, в надзвичайно мальовничій околиці, серед лісистих пагорбів, багатих джерела і печери. Заснований монастир на початку 17-го століття. Двома православними ченцями Йоїл і Сильвестром. Перші кілька років монахи проживали в природних печерах кам’яного виступу на вершині одного з пагорбів, які місцеві жителі з давніх часів називали каменем Тимоша. У 20-х рр. 17-го в. за фінансової підтримки Станіслава Жолкевського, монахи збудували монастирський комплекс вже в тому місці, де він знаходиться зараз. Майже з початку існування монастиря в монастир потрапила ікона Святого Миколая, яка притягувала до себе величезну кількість паломників з навколишніх земель. В середині 17-го століття ченці збудували кам’яні стіни та башти для оборони монастиря, які вціліли до сьогоднішнього дня. Весь радянський період монастир був закритий, а в його приміщеннях діяла школа-інтернат для сиріт. Після здобуття Україною незалежності, монахи повернулися сюди, відновили всі споруди, упорядкували територію і продовжують працювати на добробут монастиря. Монастирський ансамбль сьогодні – це духовна перлина і пам’ятка архітектури національного значення, вже понад четверо століть є місцем масового паломництва для тисяч паломників з усіх навколишніх земель. Після огляду монастирського комплексу у Вас буде можливість, проходячи по лісовій стежці по території Яворівського Національного природного парку, відвідати печери, в яких зародилося чернече життя і напитися води з монастирського джерела.

Наші екскурсії:

Відгуки: