Екскурсії по замках Львова


Маршрут екскурсії пропонує подорож у світ середньовіччя, епоху замків і храмів. Вони до сих пір заворожують своєю величчю, захоплюють багатою історією і вражають неповторною красою. Ми відвеземо Вас туди, а наш гід розповість Вам історію цих дивовижних споруд. У програму входить відвідування Золочівського, Олеського і Підгорецького замків.

Ціна (у складі групи): – 400 грн/чол. (350 – дит.)
Тривалість:

– 8 год
* Додатково оплачуються вхідні квитки


золота підкова львівщиниЭкскурсии из Львова по замкам | золотое кольцо Львова | Львов замки | PANGID.IN.UAЭкскурсии по замкам Львова | Золотое кольцо ЛьвоваЗолотое кольцо ЛьвоваЭкскурсии по замкам Львова | Золотое кольцо Львоваэкскурсии из Львова по замкам

Золоте кільце Львова

Екскурсія займає майже цілий день і триває з 09.30 до 18.00. Проводиться щодня, крім понеділка (в зазначений день замки Львова закриті на вихідні). На початку екскурсії Вас чекає виїзд зі Львова в сторону Києва і близько 70 км. дороги, протягом якої екскурсовод Вас буде знайомити з історією краю та цікавими об’єктами, які будуть зустрічатися Вам в маршруті. А далі Вас чекають три замки:

Олеський замок – укріплення, яке існує тут ще з далекого XIV століття. Історія споруди надзвичайно багата. У цьому замку народився польський король Ян III Собеський, а пізніше замок став королівською резиденцією, тут проходив службу Михайло Хміль – батько майбутнього гетьмана Богдана Хмельницького. З 1970-х років минулого століття замок став частиною Львівської галереї мистецтв. Сьогодні замок досить щедро наповнений експонатами, красивими інтер’єрами та цікавими творами образотворчого мистецтва.

Підгорецький замок – один з найкрасивіших замків на Львівщині. Досить пізніше, як для епохи замків, споруда, зведена в середині XVII століття. Має непогані фортифікаційні ознаки, хоча основною функцією був відпочинок, про що говорить латинський напис перед входом “Вінець ратних трудів – перемога, перемога – тріумф, тріумф – відпочинок”. Свого часу цей замок прийняв досить багато відомих людей. Це і польський король Владислав IV, вже згаданий вище Ян III Собеський, імператор Австро-Угорщини Франц-Йосип I, кайзер Німеччини Вільгельм. На жаль, від колишньої помпезності мало збереглося дотепер. Зараз замок в аварійному стані й вже не перше десятиліття перебуває на реставрації. Приміщення пустують, інтер’єри не збереглися. Відвідувачів пускають у двір, на балкони, тераси та підземелля.

Золочівський замок – одна з визначних пам’яток оборонної архітектури Галичини. Розташований на пагорбі, в заплаві двох річок, роками активно виконував оборонну функцію. Витримав масу козацьких, татарський і турецьких нападів та облог у XVII столітті. Великий і Китайський палаци в поєднанні з потужними стінами утворюють прекрасний ренесансний ансамбль. Сьогодні замок повністю відновлений і щедро наповнений історичними експонатами, витворами мистецтва, відтворені інтер’єри. У Китайському палаці експозиція східних культур (представлено мистецтво Японії, Китаю, Індії й т.д.). Також в замку експонується копія корони Данила Галицького.

У кожному замку Вас чекає екскурсія зовні та всередині, і відводиться вільний час, щоб погуляти й фотографуватися. Також в маршруті екскурсії запланована зупинка на обід. У маршруті у Вас будуть додаткові витрати. Замки є чинними музеями, тому вхідні квитки в музеї оплачуються екскурсантами самостійно за тарифами музеїв.

Наші екскурсії:

Відгуки: