Тури зі Львова: Карпати і Синевир


Карпати недарма називають зеленим серцем Європи, адже природа тут дійсно створила для нас велика кількість чарівних куточків, які приваблюють своєю барвистістю. Наприклад, найбільше і найглибше високогірне озеро Синевир, гарні гори та гостинні люди

Ціна (у складі групи):
— 600 грн/чол. (500 – дит)
Тривалість:
— 7-23 год.
*Додатково оплачуються вхідні квитки


Фото озеро СиневирФото скал в КарпатахЭкскурсии со Львова. PANGID.IN.UAКарпаты. Синевир. Экскурсии со ЛьвоваЭкскурсии со Львова | PANGID.IN.UA

Озеро Синевир, водоспад Шипіт, гора Гимба

Карпати запрошують нас до захоплюючої подорожі, для того щоб отримати можливість глибше пізнати карпатські заповідні місця, торкнутися серцем краси високих гір, зелених долин, хвойних лісів і дзвінких потоків. В екскурсії до природних чудес Закарпаття ми пропонуємо Вам подивитися такі об’єкти:

Найбільше і найглибше високогірне озеро Синевир, яке є однією з візитних карток Українських Карпат. За старою легендою, вода озера – це сльози дівчини Синь, які вона пролила в тому місці, де загинув її коханий хлопець – бідний пастуха Вира. Згідно з дослідженнями, утворилося це унікальне озеро близько 10 тис. років тому в результаті зсуву частини гірської породи, яка в свою чергу перекрила долину між горами. Ця долина поступово заповнилася водою, утворивши водоймище на висоті 989 м. над рівнем моря, площею 4-5 га., з середньою глибиною 8-10 м. У центрі озера велика кам’яна брила утворює острівець, завдяки чому воно отримало ще одну назву – морських очей.

На території Міжгірського району Закарпатської області біля підніжжя гір Гимба (тисяча чотириста дев’яносто вісім метрів) і Великий Верх (1599 м.) вода зривається в каньйон з 14-метрової висоти п’ятьма каскадами одного з найбільших карпатських водоспадів – Шипіт. Утворився він в глибокому каньйоні внаслідок розмивання гірської породи водним потоком річки Пилипець. Своєю назвою водоспад зобов’язаний шуму води, яка, розбиваючись об каміння утворює характерний звук, який розноситься далеко по навколишніх горах, залучаючи відвідувачів. Особливою красою водоспад Шипот відзначається в період весняного повноводдя або затяжних дощів.

В дорозі до цих захоплюючих місць Ви перетнете кілька гірських перевалів, під час зупинок на яких відкриється дивовижна панорама гір, з густими лісовими масивами та просторими галявинами. Тому в даній екскурсії зможете вдосталь насолодитися високими порівняно карпатськими пейзажами й ближче познайомитися з історією і побутом населення цього унікального краю.

Наші екскурсії:

Відгуки: