Карпатський трамвай. Тур зі Львова


В Українських Карпатах кожен куточок заворожує своєю красою і неповторністю. І в якому напрямку Ви б не поїхали, завжди знайдете місце, багате природною мальовничістю та унікальною історією.

Ціна (у складі групи):
– 450 грн/чол. (400- дит.)

Тривалість:

– 9 год

*Додатково оплачуються вхідні квитки


Фото озеро СиневирФото скал в КарпатахЭкскурсии со Львова. PANGID.IN.UAКарпаты. Синевир. Экскурсии со ЛьвоваЭкскурсии со Львова | PANGID.IN.UA

Карпатський трамвай

Зазвичай подорожі в Карпатському трамваї проходять за класичним чотиригодинним маршрутом. Початок маршруту 11:00 зі смт Вигода, Долинського району Івано-Франківської обл. Він проходить повз знамениту гору Церковищем, болото-заповідник Ширковець. Перша зупинка у води “Горянка” в селі Новий Мізунь. Далі Карпатський трамвай заїжджає в Дубовий кут на маневри та повертається до Мізунських водоспадів. Після невеликої зупинки, маршрут триває повз джерело “Дзюркач” в санаторій “Джерело Прикарпаття”, де колись проходили реабілітацію космонавти. Тут туристи можуть відвідати підвісні мости через річку Мізунка, придбати сувеніри з символікою “Карпатський трамвай”, а також, перекусити. Далі трамвай відправляється в смт. Вигода куди прибуває о 15:00. Аналогічна поїздка може відбуватися з 15:00 до 19:00.

Гірський маршрут із зупинками «Карпатський трамвай» зазвичай проходить з 10:00 до 18:00. З Вигоди через Ширковець, Старий і Новий Мізунь, Дубовий кут, Миндунок. На зупинці Миндунок розповідають про особливості давніх лісорозробок, влаштовують огляд старих виробничих приміщень, лісничівки. На кінцевій зупинці розкладають пікнік. Повертаючись, зупиняємося в Солотвинському лісництві, де на місці перших соляних копалень початку 11 століття побудований символічну каплицю. У Новому Мізуні, при бажанні, як вистачить сил, можна піднятися на гірську гору Лиса (1134 метрів).

Останнім часом даною вузькоколійкою зацікавилися не лише у виробничих цілях, а у туристичних. З метою залучення даної вузькоколійки для перевезення туристів розроблено програму “Карпатський трамвай”. Ця програма заснована у 2003 році під час підготовки та проведення Міжнародного Бойківського фестивалю. Тут розроблені та діють маршрути по Мізунському шляху й у 2004 році відбулися пробні рейси за маршрутом Вигода-Мізунь-Дубовий кут, Мендунок, Соболь і до підніжжя гори Магура (1354 м над рівнем моря). В цьому році даний маршрут почав діяти, їм подорожували гості з Німеччини, Англії, Польщі, турагенти з турфірм Львівської області, відпочиваючі люди на курортах Трускавця та Моршина.

Наші екскурсії:

Відгуки: