Тур по Львову і театр на вулиці!


Дводенний тур до Львова:

День 1. (Тур по Львову):

 • 7.00-9.00. сніданок
 • 9.30-11.00. Театралізована шоу-екскурсія
 • 11.00-13.00. Автобусна екскурсія
 • 13.00-14: 00. Поселення до готелю
 • Після 16:00. Гастрономічна екскурсія (за бажанням), 12 $ з чол.

День 2. (Тур по Львову):

 • 8.00-9.00. сніданок
 • 10.00-13.00. Підземелля і даху Львова

Ціна екскурсійного обслуговування: 130 $


Необычные туры тудой сюдой | PANGID.IN.UAНеобычные туры тудой сюдой - актеры гиды во Львове, интересная экскурсияфото Батяри Львів. Незвичайні екскурсіїНеобычные туры тудой сюдой - актеры гиды во Львове, интересная экскурсия. Купить экскурсию на нашем сайте!«Львов сквозь столетия» | PANGID.IN.UA

День 1. Тур до Львова

7.00-9.00. Сніданок в одному з найпопулярніших ресторанів міста, який знаходиться лише за кілька хвилин ходьби від центру міста. У ресторані є Wi-Fi та зручні розетки для зарядки Вашого девайсу. Швидке і приємне обслуговування.

9.30-11.00. Театралізована шоу-екскурсія “Львів крізь століття”. Своє знайомство з нашим містом пропонуємо почати з допомогою нашої веселої шоу-екскурсії. Але якщо Ви вже не перший раз в місті, Ви повинні були бачити наших гідів-акторів переодягнених в різні костюми (наприклад, середньовічний бургомістр, монах, батяри, жебрак і т.д.). Таких веселих шоу-екскурсій Ви не побачите більше ніде в Європі!

11.00-13.00. Автобусна екскурсія. У дводенному турі по Львову Вас чекає цікава автобусна прогулянка по історичній частині міста. І окремою історією міста є австрійська його частина. Тому, в нашому дводенному турі по Львову є також автобусна частина екскурсії.

Після 14:00. Поселення до готелю. Пропонуємо найбільшу мережу готелів міста. У номері: два одномісні ліжка, телевізор з кабельним ТБ, телефон, журнальний столик, санвузол з душовою кабінкою, шафа для одягу. У вартість входить: проживання, сніданок «континентальний», інтернет WI-FI, користування сейфом на рецепції готелю, виклик таксі, доставлення кореспонденції в номер, послуга “Ранковий дзвінок-будильник”, користування праскою тощо*.

Після 16:00. Факультативна екскурсія “Смачний Львів”

Тільки для наших туристів – мега крутий і веселий гастрономічний тур з української дискотекою по завершенню. Отже, спочатку подорожі нас чекає дегустація кращого львівського пива звареного за стародавніми ​​рецептами, корені якого сягають ще в 17 століття. Далі, ми спробуємо знамениті та дуже смачні карпатські наливки, слава про яких розійшлася далеко за межами Західної України. Крім того, за бажанням, можна спробувати вишукані страви місцевої кухні. Ну звичайно ж в кінці нашого туру, ТІЛЬКИ для наших туристів буде організована дискотека під живе виконання українських солістів і МЕГА веселих українських пісень. Повірте, такий вечір у Львові Ви запам’ятаєте надовго.

Ціна: 12 $ с чол. 

День 2. Тур до Львова

8.30-10.00. Сніданок у готелі.
10.00-13.00. Підземелля Львова та пішохідна екскурсія по Львову
. У цій екскурсії зібрано все найцікавіше, що знаходиться в центрі Львова. Це пішохідна програма з відвідуванням самих топових і креативних закладів Львова. Екскурсія проводиться по Старому Місту, яке було захищено оборонною стіною. Ви побачите пам’ятники архітектури починаючи з XV століття, відвідайте Вірменський і Єврейський квартали, зайдете всередину древніх храмів міста.

Загальна ціна екскурсійного обслуговування в турі: 130 $

*Окремо оплачується:

 • Проживання
 • Вхідні квитки у 2 музеї
 • факультативні екскурсії
 • сніданок
 • трансфер

* Подробиці туру – тільки після початку співпраці або після оплати завдатку.

Наші тури до Львова/Карпат: