Дитячі тури


ТУР для дітей:

День 1. (екскурсія для дітей):

  • 7.00-9.00. Сніданок
  • 9.00-13.00. Пішохідна екскурсія (на вибір)
  • 13.00-14: 00. Обід
  • Після 14:00. Театралізована екскурсія або анімований квест (на вибір)

Театрализованная и необычная экскурсия по ЛьвовуОбзорная экскурсия по ЛьвовуИндивидуальные экскурсии и VIP-ЛьвовНочной Львов. Необычная вечерняя экскурсия по Львову!Тудой сюдой во Львове | экскурсия "Легенды Львова с бургомистром" | индивидуальные экскурсии по Львову!

Львів за один день

7.00-9.00. Сніданок на Ваш вибір в одному з багатьох ресторанів / кафетерій міста Львова. До Ваших послуг ми надаємо великий список тематичних і розважальних закладів, де можна не тільки добре поснідати, але цікаво провести час. Також в рамках дводенного туру наше бюро має спеціальні домовленості щодо комплексних сніданків з понад десяти ресторанів міста. Є можливість прийняти групи до 150 осіб одночасно. Середня ціна сніданку від 70 до 150 грн. з людини*.

9.00-13.00. Екскурсія по місту. У нашому одноденному турі по Львову Вас чекає цікава прогулянка по історичній частині міста. На наших екскурсіях Ви почуєте захопливі легенди й сказання Львова.

Ціна: 300 грн/год  

13.00-14.00. Обід в одному з найпопулярніших ресторанів міста, який знаходиться лише за кілька хвилин ходьби від центру міста. У ресторані є Wi-Fi та зручні розетки для зарядки телефону. Швидке і приємне обслуговування.

  • Бульйон, куряче філе в грибному соусі, гречка, салат, хліб, чай
  • Борщ, куряча відбивна, картопляне пюре, салат, хліб, чай/компот
  • Овочевий суп, курячий шашлик, відварну картоплю, салатик, хліб, чай

Ціна: 90-150 грн/чол.  

14.00-15.20. Костюмований тематичний квест «Вартові центру міста»

Кращий варіант пізнати Львів – заблукати в ньому! Саме це Ви спробуєте на нашому костюмованому квесті по місту. Мандруючи вулицями старого Львова, Ви зможете познайомитися з головними левами – хранителями центру міста і розгадати таємниці, які вони оберігають століттями. А ще – дізнаєтеся, як виглядає єдиний у світі пам’ятник усмішці, повправляєтесь в шкільній арифметиці з шановним і мудрим жителем нашого міста. Одним словом, дізнаєтеся те, що не почуєте ні на жодній іншій екскурсії в місті, адже загадки на нашому квесті ховаються в деталях. Зустрівши костюмованих персонажів, пам’ятайте: «Вони, як жителі міста, вже давно знають те, що Ви шукаєте. А за кмітливість і наполегливість можуть навіть відкрити Вам шлях до істини – до перемоги!».

Ціна: до 20 осіб – 1800 грн.

Або:
Театралізована шоу-екскурсія “Львів крізь століття”.

На цій екскурсії Ви, разом з історичними персонажами Львова, будете подорожувати в часі вуличками середньовічного Львова. Свою історію почне бургомістр міста, який розповість туристам про історію Ратуші та центральну площу міста. Він розповість багато повчальних і цікавих історій, які проходили прямо на площі Ринок кілька сотень років тому.

Ціна: до 15 чол. – 1500 грн, 
понад 15 чол. – 85 грн/чол.

* Окремо в турі оплачується:

  • Вхідні квитки
  • сніданок
  • трансфер

*Подробиці туру – тільки після початку співпраці або після оплати завдатку.

Наші тури до Львова/Карпати: