Дегустація пива, кави та наливок у ЛьвовіДегустація пива, кави і наливок

Ми почнемо нашу подорож з особливого виду кави – кава-десерт, з 2 видами вершків, курагою, корицею і спеціальної медової поливки.

Рухаємося далі… а нас уже чекають в ресторації авторських наливок. А тут, повірте знайдеться чим Вас здивувати: понад 100 різних видів наливок, велика частина яких отримала нагороди, як кращі наливки в Україні! Пробуємо 4 види унікальних наливок під свіжу нарізку закусок і під чудове музичне супроводження. Ми продовжимо наш вечір прогулюючись вузькими вуличками міста, слухаючи цікаві розповіді екскурсовода про особливості кращих закладів старого міста.

Далі нас чекає “серце Львова” – ресторан європейської та чеської кухні, а саме дегустація свіжого пива в знаменитому ресторані, що діє при самій пивоварні. Ми не просто спробуємо на смак 2 різних види живого пива, але зможемо також дізнатися унікальні секрети технології пивоваріння.

Після закінчення екскурсії, наш екскурсовод дасть чудові рекомендації по закладах Львова, які обов’язково потрібно відвідати в ваш вільний час, але вже самостійно. Тому ваша подорож буде тривати далі!

Музика та наливки Львів

Інші наші екскурсії:


Відгуки: