Дегустація пива у ЛьвовіВесела дегустація пива і наливок

Ще в 14 столітті Львів славився в Європі своїми рідкісними та ексклюзивними товарами. В ті часи гостей міста зустрічали впливові городяни, пригощаючи їх найкращим частуванням. На нашій театралізованій гастрономічній екскурсії туристи зможуть відчути себе в ролі наших дорогих гостей тієї епохи. Разом з нашими веселими аніматорами, Ви спробуйте знамениті наливки українських козаків, пиво зварене нашими ченцями в таємних підземеллях і багато іншого. Буде весело та атмосферно.

Отже, ми почнемо нашу подорож з так званого “серця Львова” – ресторану європейської та чеської кухні, а саме з дегустації свіжозвареного пива в знаменитому ресторані, що діє при самій пивоварні. Ми не просто спробуємо на смак 4 різних види живого пива, але зможемо також дізнатися унікальні секрети технології пивоваріння. Ми продовжимо наш вечір прогулюючись вузькими вуличками міста, слухаючи захоплюючі розповіді екскурсовода про особливості кращих закладів старого міста.

Рухаємося далі … а нас вже чекає веселий аніматор. І тут, повірте, знайдеться чим Вас здивувати: цікаві історії, п’янка наливка і смачна закуска! І все – під історії львівського гуцула і музику Карпат!

Далі Вас чекає наливка в компанії найстрашнішої людини у Львові. Він розповість Вам історії про те, як “схуднути” у Львові й покаже відповідні знаряддя для цього…

Экскурсионный трамвай. Поездка у Львов.
Веселий гастротур. Пан мало добрий

В останньому закладі нас чекає ціла компанія веселих батярів з місцевими батярськими наливками та веселою живою музикою!

По закінченню програми кожен зможе ознайомитися зі списком і описом особливостей не менш знаменитих Львівських тематичних закладів відкритих для особистого відвідування.

Інші наші екскурсії:


Відгуки: