Тури в Закарпаття. Мукачево


Тури в Закарпаття:

День 1. (Тури Львів):

 • 7.00-9.00. сніданок
 • 9.00-13.00. Автобусна і костюмована екскурсія
 • 13.00-14: 00. Поселення до готелю
 • Після 16:00. Гастрономічна екскурсія (за бажанням), 12 $ / чол.

День 2. (Тур в Закарпаття):

 • Відвідування замку “Паланок”
 • Відвідування знаменитих термальних басейнів “Косино”
 • Дегустація Закарпатських вин

День 3. (Тур в Закарпаття):

 • Екскурсія в Палац Шенборнів
 • Екскурсія по Ужгороду
 • 18-00 повернення до Львова

Ціна екскурсійного обслуговування: 200 $


Фото озеро СиневирФото скал в КарпатахЭкскурсии со Львова. PANGID.IN.UAКарпаты. Синевир. Экскурсии со ЛьвоваЭкскурсии со Львова | PANGID.IN.UA

День 1. (Тури Львів):

7.00-9.00. Сніданок на Ваш вибір в одному з багатьох ресторанів міста Львова. Середня ціна сніданку від 70 до 150 грн з людини*.

9.00-13.00. Автобусна і костюмована екскурсія. Вас чекає цікава прогулянка по історичній частині міста, ви почуєте захопливі легенди та сказання Львова.

Після 16:00. Гастрономічна екскурсія➡

Ця екскурсія містить в собі поєднання найвідоміших продуктів Львова. Адже тільки в нашому місті Ви зможете спробувати краще львівське пиво, традиції якого сягають корінням в середньовіччя. Ну як же Львів без карпатських наливок ?! Тільки у нас Ви зможете побачити та навіть спробувати такі наливки, як «борщ», «Динька», «рум бум бар», «кавівка» і т.д. І повірте, це тільки початок!

Ціна: 12 $ з люд. 

День 2. Тур в Закарпаття. Мукачево:

Відвідування замку “Паланок”. Ми отримаємо задоволення перебуванням у середньовічному Мукачівському замку, який визнаний перлиною Закарпаття. “У чому ж його унікальність?” – запитаєте Ви. Це могутня фортифікаційна споруда побудована на 68-метровому недієвому вулкані та займає величезну площу в 14000 кв.м. !!! За всю свою історію замок жодного разу не був захоплений ворогами. Цікаво, що деякі режими використовували цю споруду під в’язницю протягом майже 120 років, за цей період стіни замку бачили понад 20 000 ув’язнених.

Відвідування знаменитих термальних басейнів “Косино”. Купання і СПА-процедури в термальному комплексі “Косино”. Тут же знаходиться найбільший термальний фонтан-джакузі “Золотий кран здоров’я”: унікальний, майже 16-метровий фонтан-басейн. У цьому термальному комплексі Ви зможете релаксувати та насолоджуватися купанням в тематичних фонтанах: “кавові”, “Винному”, “Певним” або значно поліпшити свій настрій скупавшись в “Золотому крані здоров’я” – найбільшому термальному фонтані – джакузі України або попаритися в 7 різних саунах !!! До речі, ці термальні джерела вже занесені в Книгу рекордів України. Їх унікальність в тому, що цілюща вода підіймається з однієї із трьох діючих свердловин, з самого серця Землі й потрапляє в басейни з температурою 41 С. Тому термальні води Косино позитивно впливають на хвороби опорно-рухового апарату, деяких шкірних захворювань, нервової та серцево-судинної системи й т.п.

Дегустація Закарпатських вин. Дегустація марочних вин в дегустаційному залі “Шардоне”: перший дегустаційний зал, розташований в центрі старого Ужгорода, де згідно з легендою в давні часи збиралися ужгородські вельможі. Вам буде запропоновано шість видів кращих закарпатських вин. Під час дегустації Ви почуєте захоплюючу розповідь про історію виноробства, а також на власні очі зможете побачити демонстрацію різних технологій виготовлення вин.

День 3. Тур в Закарпаття

Приїзд в м.Ужгород. Сніданок. Знайомство з містом тисячолітньої історії. Екскурсія по Ужгороду: Прогулянка по набережній р. Уж – найдовша липова алея в Європі (2.2 км)., Хресто-Воздвиженський кафедральний собор, Римо-Католицький храм св. Георгія, Ортодоксальна синагога, відвідування історичного центру міста. Ужгородський замок – стародавня фортеця Закарпаття. Закарпатський музей народної архітектури та побуту – один з перших в Україні музеїв просто неба.

Екскурсія в м Мукачево. Відвідування центральної історичної частини міста, міська ратуша, пам’ятник Кирилу та Мефодію. Переїзд в замок графа Шенбора-Бухгейма, з чудовим парком, а також джерелом молодості та краси.

Екскурсія в Палац Шенборнів. Палац Шенборнів є одним з найвідоміших і найкрасивіших будівель серед усіх збережених східноєвропейських замків і палаців. Побудований в 1890 році по особливому архітектурному задуму кращих європейських архітекторів. У своєму проекті Палац сховав астрономічну годину… Так, в будівлі, 365 вікон (як днів у році), 52 кімнати (як тижнів у році) і 12 входів (як 12 місяців). Кожна деталь фортифікації служить чудовою прикрасою і навіть озеро, розташоване на території Палацу відрізняється тією особливістю, що за своєю формою нагадує карту Австро-Угорської Імперії.

Загальна ціна екскурсійного обслуговування в турі: 200 $

* Окремо оплачується:

 • Проживання
 • Вхідні квитки
 • факультативні екскурсії
 • Сніданок в перший день
 • трансфер

*Подробиці туру – тільки після початку співпраці або після оплати завдатку.

Наші туру до Львова/Карпати:

Львів-Косино. Як дістатися самостійно?

Якщо Ви подорожуєте без машини, то Вам потрібно доїхати до Мукачева і від туди автобусом до Косина, приблизно 40 хв. Заодно і подивіться Мукачево. Дуже красивий доглянуте містечко з замком Паланок. Знайдіть на нього час. Якщо маєте час, поїдьте в замок Шенборнів. Це 40 хв. від Мукачева. Незабутні враження! Бажаєм Вам гарного відпочинку!

Львов-Косино. Как добраться? Экскурсия в Косино
Як дістатися в Косино