Львів вихідного дня


Короткий опис дводенного туру до Львова:

День 1. (Львів вихідного дня):

 • 7.00-9.00. сніданок
 • 9.00-13.00. Екскурсія
 • 13.00-14: 00. Поселення до готелю
 • Після 16:00, факультативно:
 • Гастрономічна екскурсія, 12 $ / чол.

День 2. (Львів вихідного дня):

 • 8.00-9.00. сніданок
 • 10.00-13.00. Підземелля і даху Львова

Ціна екскурсійного обслуговування: 84 $

Львов - красивое фото. экскурсия по Львову
Дводенний тур до Львова

День 1. Тур до Львова

7.00-9.00. Сніданок на Ваш вибір в одному з багатьох ресторанів / кафетерій міста Львова. До Ваших послуг ми надаємо великий список тематичних і розважальних закладів, де можна не тільки добре поснідати, але цікаво провести час. Також в рамках дводенного туру наше бюро має спеціальні домовленості щодо комплексних сніданків з понад десятка ресторанів міста. Є можливість прийняти групи до 150 осіб одночасно. Середня ціна сніданку від 70 до 150 грн. з чол *.

9.00-13.00. Екскурсія. У дводенному турі по Львову Вас чекає цікава прогулянка по історичній частині міста. Ви почуєте захопливі легенди та сказання Львова. Екскурсія по місту: площа Ринок – Латинська катедра – Ратуша – Єврейський квартал – Аптека-Музей – Вірменський квартал – “Чорна кам’яниця” – Палац Корнякта. Екскурсія по тематичним ресторанам мережі «! Фест», незвичайних ресторанів Львова. Окремою історією міста – є австрійська його частина. Тому, в нашому дводенний тур по Львову є також автобусна частина екскурсії.

Цена: 12 $ / час 

Після 14:00. Поселення до готелю. У нашому розпорядженні кращі готелі міста. Ми маємо успішний досвід роботи з 30 готелями Львова. Для наших клієнтів дводенного туру наш менеджер підбере найкращі умови. Середня ціна: 450-700 грн. / чол *.

Після 16:00. Факультативна екскурсія (за бажанням):
  – Гастрономічна екскурсія

Ця екскурсія охоплює поєднання найвідоміших продуктів Львова. Адже тільки в нашому місті Ви, наприклад, зможете спробувати краще львівське пиво, традиції якого сягають корінням в середньовіччя. Ну як же Львів без карпатських наливок ?! Тільки у нас Ви зможете побачити й навіть спробувати такі наливки, як «борщ», «Динька», «рум бум бар», «кавівка» і т.д. І повірте, це тільки початок!!!

Ціна: 12 $ з чол. 

Після 16:00. 
Факультативна екскурсія (за бажанням):

Театралізована шоу-екскурсія “Львів крізь століття”

На цій екскурсії Ви, разом з історичними персонажами Львова будете подорожувати в часі вуличках середньовічного Львова. Свою історію почне бургомістр міста, який розповість туристам про історію Ратуші і центральну площу міста. Він розповість багато повчальних і цікавих історій, які проходили прямо на площі Ринок кілька сотень років тому. На одній з вулиць туристів зустріне танцюючий єврей Мойша, який проведе туристів єврейським кварталом, показуючи при цьому цікаві львівські кафе, де немає цін, а з будинків звисають дракони. Біля однієї з церков дорогу Мойши перепинить, не хто-небудь, а сам барон жебраків. Глава жебраків Львова захоче особисто показати туристам свої володіння і навіть «по секрету» розповість як можна було отримати у Львові «ліцензію» на жебрацтво. Охочих він навчить свого ремесла і підкаже як стати мільйонером, не сплачуючи податків!

Ціна: 5 $ с чол. 
(мін. група – 15 чол.)

День 2. Тур до Львова

8.30-10.00. Сніданок у готелі
10.00-13.00. Підземелля Львова. Окремою екскурсійною темою Львова є його підземелля. Сюди спускалися монахи для усамітнення, спілкування з Богом або, щоб під час облоги, таємно виходити підземними лабіринтами за стіни міста. Тут чимало львів’ян рятували своє життя під час воєн. Крім того, зі львівськими підземеллями пов’язано безліч легенд і оповідань, часто по-дитячому фантастичних, нереальних і містичних. Екскурсія включає відвідування наступних об’єктів:

 • Копальня кави (саме тут видобувають Львівську каву)
 • Аптека – музей (колись тут “працювали” місцеві алхіміки)
 • Підземелля домініканців (келії ченців і експозиція тортур)
 • Криївка (підпільний бункер ОУН-УПА)

Ціна: 12 $ / год 

Ціна екскурсій в турі: 84 $

*Окремо оплачується:

 • Проживання
 • Вхідні квитки у 2 музеї (60 грн. / чол.)
 • факультативні екскурсії
 • Сніданок (70-150 грн. / чол.)
 • трансфер

*Подробиці туру – тільки після початку співпраці або після оплати завдатку. Узгодження туру потрібно робити у звичайні дні – за 1.5-2 тижні, в пікові дати – за місяць.

Наші тури до Львова/Карпати: