Сім чудес Львова


Львів – місто цікаве як з історичної, з архітектурної, так і з художньої точки зору. І хоча у Львові є десятки, а, можливо, навіть сотні по-своєму безцінних пам’яток, ми вибрали лише 7 об’єктів, які можна назвати так чи інакше унікальними якщо не в європейському масштабі, то хоча в масштабі національному або регіональному. Все це в екскурсії, в ході якої Ви побачите сім чудес Львова!

Ціна (індивідуально):
– 300
грн/год (з групи)
Тривалість:

3 год

*Додатково оплачуються вхідні квитки


обзорная экскурсия по Львову. Обзорная экскурсия по Львову! Путешествие по Львову. 'rcrehcbz gj kmdjde PANGID.IN.UAэкскурсии в Львове | автобусные экскурсии по Львову | Необычные экскурсии и турыСамое интересное путешествие по ЛьвовуЛучшие экскурсии по Львову на автобусеТрехчасовой автобусный тур подарит незабываемые впечатления от Львова

Екскурсії по Львову на вихідні. Сім чудес

На екскурсії по Львову ви зможете продовжити знайомство з вулицями старого міста. Ви прогуляєтеся уздовж вулиці Коперника, яка довгий час складалася з аристократичних палаців з 16 по 18 ст. Тут збереглося, а часто і не збереглося безліч пам’яток культури й мистецтва, архітектури та історії. Також познайомитеся з колишнім палацом графів Потоцьких або перлиною архітектури. Гід по Львову покаже вам проспект Шевченка, який не змінився і зберіг європейський і архітектурний дух 20 століття. Також ви побачите найстаріший готель «Жорж», який дотепер пам’ятає свого постояльця Оноре де Бальзака. Отже, на екскурсіях Львова вас чекає:

  • Зустріч з аристократичним світом розкоші
  • Вишукані палаци й будівлі державного значення
  • Таємничі закутки в яких кипить загадковість

Наші екскурсії:

Відгуки: