Дахи Львова


Подорож по даху – це можливість поглянути на наше місто з іншого боку. Гуляючи по дахах міста, ви зможете побачити місто з різних точок і зможете сфотографуватися на цій дивовижній висоті.

Ціна (індивідуально):
– 300
грн/год (з групи)
Тривалість:

2 год

*Додатково оплачуються вхідні квитки


обзорная экскурсия по Львову. Обзорная экскурсия по Львову! Путешествие по Львову. 'rcrehcbz gj kmdjde PANGID.IN.UAэкскурсии в Львове | автобусные экскурсии по Львову | Необычные экскурсии и турыСамое интересное путешествие по ЛьвовуЛучшие экскурсии по Львову на автобусеТрехчасовой автобусный тур подарит незабываемые впечатления от Львова

Екскурсії дахами Львова

Екскурсія “Дахи Львова” – це можливість поглянути на наше місто з висоти пташиного польоту. Вся екскурсія супроводжується історією гіда про історію та легенди міста і визначних пам’яток Львова. Тут немає суєти на вулицях Львова, але є тільки небо і дихання міста, думки й почуття минулого і сьогодення. Ви можете ознайомитися з красою міста з головних верхніх майданчиків Львова. Наприклад:

Дім легенд – центр захисту всіх львівських легенд: час, бруківка, леви, погода. Домашні делікатеси, власні настоянки та ґудзики від аніматора «сажотруса» при вході в ресторан …. Заклад, де кожна кімната є берегинею певної легенди Львова. У багатоповерховому ресторані можна порахувати тротуар Львова, подивитися підземну річку Полтва або послухати «львівський дощ» і «храп мера”. Кнайпа закінчується невеликою літньою терасою з пам’ятником львівського димоходу і паркуванням запорожця.

Наші екскурсії:

Відгуки: