Екскурсія по Львову


У цій екскурсії зібрано все найцікавіше, що знаходиться в центрі Львова. Екскурсія проводиться по Старому місту, яке було захищено оборонною стіною. Ви побачите пам’ятники архітектури XV століття, відвідайте Вірменський і єврейський квартали, зайдете всередину древніх храмів міста.

Ціна (у складі групи):
– 100 грн/люд.
(щоденно)
Ціна (індивідуально):
– 300
грн/год
Тривалість:

2 год

*Додатково оплачуються вхідні квитки


обзорная экскурсия по Львову. Обзорная экскурсия по Львову! Путешествие по Львову. 'rcrehcbz gj kmdjde PANGID.IN.UAэкскурсии в Львове | автобусные экскурсии по Львову | Необычные экскурсии и турыСамое интересное путешествие по ЛьвовуЛучшие экскурсии по Львову на автобусеТрехчасовой автобусный тур подарит незабываемые впечатления от Львова

Екскурсія по Львову

Пішохідна екскурсія по Львову – ідеальне рішення для тих, хто в місті вперше і бажає познайомитися з історією міста. Майже чотири століття Львів займав невелику територію площею в 36 гектарів, його було обнесено міськими фортифікаціями й тому принципово не міг розвиватися в ширину. Як наслідок, більшість цікавих і важливих подій відбувалися саме на цій території, яка сьогодні є пішохідною зоною і яку ми Вам пропонуємо оглянути.

Площа Ринок – тут знаходяться популярні заклади, наприклад, ресторани Криївка і Масони або копальня кави. Під час екскурсії у Вас буде прекрасна можливість оглянути ще й інтер’єри цих установ. По дорозі до єврейського кварталу ми вирушимо у Львівську майстерню шоколаду, біля якої стоїть пам’ятник Леопольду фон Захер-Мазоху. Поруч розташовані ще два ексклюзивних заклади: Галицький єврейський трактир і Дім легенд. У єврейському кафе немає цін в меню, а біля Будинку легенд щовечора о 21.24 збирається великий натовп…

Крім релігійних споруд, ця екскурсія Вас познайомить з рядом музеїв, такі як знаменита Аптека-музей – найстаріша аптека в Україні й, відповідно, тематичний музей, музей зброї – Арсенал, Львівський історичний музей, Який розташувався в колишній королівській резиденції короля Яна III Собеського, музей пошти, що розмістився в палаці Бандінеллі. Це все, звичайно, далеко не повний список того, що можна показати у центрі Львова, але це той список об’єктів, який ми точно намагаємося показати нашим гостям.

Перелік об’єктів представлений вище, як і маршрут самої екскурсії, може змінюватися в залежності від різних ситуацій, погоди, подій в місті, днів тижня і навіть часто від настрою самого екскурсовода 🙂 Знайомство зі Львовом – це творчий процес, тому не можемо вам гарантувати відвідування всього, але точно гарантуємо показати не менше 90% з перерахованого, а також гарний настрій і незабутні враження про екскурсію по Львову.

Екскурсія відбувається щодня. У міру можливості може передбачати докладніше ознайомлення з певними об’єктами (як огляд інтер’єрів храмів), але якихось вагомих додаткових витрат (у вигляді вхідних квитків) з собою не несе.

Що ми ще побачимо на цій екскурсії по Львову?

  • МОНАСТИР БЕРНАРДИНЦІВ. Ми потрапимо на колишнє монастирське подвір’я, де кожен з багатьох його закутків дихає старовиною. Все тут завмерло, так, ніби й не було останніх чотирьохсот років світової історії. Бернардини – це польський варіант ордену францисканців, або ордену братів менших. Це католицький жебрачий орден, який з часом перетворився на надійне знаряддя захисту та відбудови церкви та вів боротьбу проти єресі.
  • ГЛИНЯНСЬКА БРАМА. Побачити дерев’яну бруківку можна було у тих місцях, де гуркіт возів та цокіт копит могли заважати працювати львівській еліті, а також під вікнами міських багатіїв, котрі могли собі дозволити придбати дерев’яну бруківку, яка була значно дорожча за кам’яну. Виготовлення дерев’яної бруківки теж було своєрідним мистецтвом.
  • Пам’ятник ІВАНУ ФЕДОРОВУ. Іван Федоров відомий як перший східнослов’янський друкар, тому що саме він видрукував в 1564 році в Москві свою першу книгу — «Апостол». Від 1566-го через переслідування з боку вищого російського духівництва та боярства покинув Москву та жив на еміграції, зокрема і тут у Львові.  І саме в нашому місті він заснував одну із перших українських друкарень
  • ВУЛИЦЯ ТЕАТРАЛЬНА. Колись, середньовічний Львів займав територію приблизно 36 га:  600х600  квадратних метрів, з усіх сторін оточений мурами та ровами. Сюди можна було війти тільки через дві брами. Власне, ми будемо на найдовшій вулиці Середмістя – це вулиці Театральній, яка тоді так і називалась – Довга. Вона мала й інші назви, і взагалі, мало в якої з львівських вулиць було стільки назв, скільки у вул. Театральної.
  • Львів американізований. У місті є кілька вулиць, назви яких не пов’язані з історією міста чи України: вулиця Джона Леннона, Вашинґтона, Лінкольна…

Наші екскурсії:

Відгуки: