Екскурсії для дітей

Дитячі тури вихідного дня в нашому бюро – це продуманий графік екскурсії для дітей, відпочинку та розваги в нашому місті Львові для школярів різного віку. Від театралізованих екскурсій / квестів до майстер-класів з виготовлення своїх власних солодких сувенірів з шоколаду або карамелі.

1. Легенди середньовічного Львова з бургомістром міста

Неймовірно цікава пішохідна екскурсія з гідом-актором в середньовічному костюмі бургомістра (мера міста). Екскурсія проходить по центру міста, проте маршрут формується з урахуванням потреб дітей. Наприклад, можна відвідати такі, цікаві для дітей місця:

  • Кавову шахту з цікавими декораціями в одному з львівських підземель (безкоштовний вхід)
  • Будинок легенди. Місце, де кожен поверх дивує своєю історією або легендою, а на вході відвідувачів зустрічає аніматор «сажотрус» (безкоштовний вхід)
  • Криївка. Хочете побачити на даху справжню зенітку або «військовий» мотоцикл? І не просто побачити, а буквально залізти на них? Тоді Вам сюди! (безкоштовний вхід)
  • Аптека-музей (платний вхід, для дітей – знижка).
  • Музей зброї (платний вхід, для дітей – знижка).
  • Домініканське підземелля (платний вхід, для дітей – знижка).

Ціна: 450 грн/год
(з групи)

Тривалість: 1.5-2 год.


2) Костюмована екскурсія за участю екскурсоводів-акторів

Такого у Львові ще не було! Екскурсія + Шоу + Театр!Запрошуємо на унікальну театралізовану півторагодинну екскурсію, під час якої Вас будуть супроводжувати до 6 костюмованих персонажів. Вас зустріне не хто інший, а сам бургомістр Львова. Він особисто покаже володіння шановного львівського панства і відкриє завісу на комфортне життя та особливості відпочинку середньовічної еліти. На Вашому шляху Ви зустрінете колоритного єврея “Мойшу”, який проведе Вас єврейським кварталом, навчить єврейських традицій, а також відмінно розвине у Вас вміння торгувати… Пізніше ви потрапите в лігво жебраків, де сам барон жебраків розкриє унікальний секрет як стати мільйонером, а не сплачуючи при цьому ніяких податків. Можливо після такої науки хтось відчує спонукання покаятися? Тоді монах-літописець ордена тринітаріїв охоче допоможе в цьому питанні й за певну ціну він не просто простить гріхи, але і порадить, як встановити безліміт на гріхи… а також, тільки Вам, по секрету, покаже і розповість про деякі скелети в шафі середньовічного духовенства. Маючи акцію тривалої дії на гріхи, Ви “без жодних докорів сумління”, зможете познайомитися з веселими батярами, які навчать Вас розваг популярних серед середньовічних городян. Також спеціально для дівчат, які давно мріють одружитися розкриють секрет як швидко і без особливих витрат вийти заміж.

Ціна: до 15 люд. – 1400 грн,
понад 15 люд. –
85 грн/люд.

Тривалість: 1.5 год.


3) Шоу-екскурсія для дітей “у пошуках львівських” привидів “

Театралізована екскурсія по місту. Весела і дуже цікава екскурсія з нашими гідами-акторами. Ця екскурсія передбачає участь більшої кількості аніматорів.

Ціна: до 15 люд. – 2200 грн,
понад 15 люд. – 100 грн/люд.


4) Костюмований тематичний квест «Вартові центру міста»

Кращий варіант пізнати Львів – заблукати в ньому! Саме це Ви спробуєте на нашому костюмованому квесті по місту. Так, тепер у Львові проводяться цікаві та веселі екскурсії для дітей. Екскурсії проводяться в розважальному стилі з роздачею невеликих солодких подарунків найактивнішим учасникам (по бажанню). Наші гіди мають велику практику роботи з дітьми та чудово розуміють їх потреби. Багато з них мають педагогічну освіту і працюють в дитячих установах. Наприклад, ми чудово розуміємо, що діти не будуть слухати нудні екскурсії, для них важливі не просто цікаві історії, а й можливість інтерактивної участі. І повірте, Ваші діти по-справжньому полюблять наших гідів 🙂

Ціна: від 1600 грн.


5) Костюмована екскурсія для дітей-сиріт – БЕЗКОШТОВНО!

Для організації цього, абсолютно безкоштовного туру, будь ласка, зв’яжіться з керівником нашого бюро. Такі тури нашими гідами проводяться регулярно і для інших соціальних груп.


Інші екскурсії:

Відгуки: