Автобусна екскурсія по Львову


Тригодинний автобусний тур подарує незабутні враження від Львова. Це хороша можливість побачити відомі місця, розташовані за межами центру міста. Ті місця які ми, іноді, просто ігноруємо. Екскурсія відбувається щодня в 11.00 по 14.00 і триває 3:00, протягом яких в маршруті оглядової екскурсії по Львову передбачені три зупинки, для більш детального знайомства з такими об’єктами як: Високий Замок, Личаківське кладовище, Собор святого Юра.

Ціна (в складі групи):
  – 150 грн. / з люд.
(Проходить щодня: 8.00, 11.00, 14.00, 17.00)
Тривалість:
3:00

*Додатково оплачуються вхідні квитки


обзорная экскурсия по Львову. Обзорная экскурсия по Львову! Путешествие по Львову. 'rcrehcbz gj kmdjde PANGID.IN.UAэкскурсии в Львове | автобусные экскурсии по Львову | Необычные экскурсии и турыСамое интересное путешествие по ЛьвовуЛучшие экскурсии по Львову на автобусеТрехчасовой автобусный тур подарит незабываемые впечатления от Львова

Автобусна екскурсія по Львову

Маршрут пролягає центральними вулицями міста, які розкривають характерні образи Львова від Середньовіччя до сучасності. Екскурсія включає огляд різних храмів, палаців, фортифікаційних споруд і багато інших цікавих об’єктів. Саме цей маршрут дає можливість широко пізнати Львів завдяки ознайомленню з історичними подіями, оглядом об’єктів і відчуттям настроїв, які визначають атмосферу сучасного міста.

Екскурсія передбачає три зупинки, на яких екскурсовод розповість історію окремих об’єктів більш докладно. Це костел св. Юра, парк “Високий замок” та музей “Личаківський цвинтар”.

Архітектурний ансамбль архикатедри св. Юра є без перебільшення перлиною Львова, яка має величезне релігійне, художнє та суспільне значення. Саме тут були знайдені останки Ярослава Осмомисла, видатного правителя Галицької держави. Архикатедри св. Юра є основним духовним центром Української Греко-Католицької Церкви. Раніше в храмі зберігали багато мистецьких пам’яток, до чого особливо приєднався владика Андрій, граф Шептицький. Однак, зараз більшість з них знаходяться в різних музеях, галерей не тільки Львова, але й всієї України!

Зупинка на “Високому замку” передбачає огляд залишків оборонної споруди, і інших пам’ятних місць парку, які розкривають історію міста протягом століть. З гори відкривається вид, який залишиться в серці назавжди.

Зупинка в музеї «Личаківський цвинтар» включає огляд найцікавіших зразків некрополістічноі скульптури, розповіді про загадкові події пов’язані з цим місцем. Тут знайшли вічний спокій Маркіян Шашкевич, Іван Франко, Соломія Крушельницька, Ірина Вільде та інші видатні особистості нашої країни. Вам цікаво буде послухати історії про різні скульптури.

План екскурсії по Львову на автобусі

Середина 13 ст. – заснування міста князем Данилом Романовичем Галицьким. Місто назване на честь його старшого сина Лева.

1256 р. – перша літописна згадка про Львів у Галицько-Волинському літописі у зв`язку з великою пожежею в Холмі «через окаянну бабу» (Холм також заснував князь Данило й переніс туди з Галича столицю князівства).

1340 р. – помирає останній князь з династії Рюриковичів Болеслав Юрій Тройденович. Польський король Казимир ІІІ Великий, зголосивши спадкові права на землі Галицько-Волинського князівства, перший раз наїхав Львів. Після численних війн та конфліктів з татарами, яких підтримала частина галицьких бояр, з Литвою та Угорщиною польські королі остаточно приєднали ці землі до Корони польської у другій половині 14 ст. Львів став головним містом Руського воєводства в складі Речі Посполитої.

1772 р. – перший поділ Польщі. Австрійська імператриця Марія Терезія з сином Йосифом ІІ зголосили свої права на цю землю й приєднали її до Австрійської (потім Австро-Угорської) імперії. Львів став столичним містом королівства Галичини й Лодомерії (такий латинський титул носив угорський король Андраш ІІ, коронований у 1206 р.)

Австрийский Львов | PANGID.IN.UA
Поїздка Львів (австрійський час)

1918 р. розпад Австро-Угорської імперії

1918-1919 рр. – українсько-польська війна

1919-1921 рр. війна польсько-більшовицька

1923 р. – згідно з версальським мирним договором Галичина була приєднана до Польщі.

1939 р. вересня 1 –  друга світова віна. Територію Польщі поділили між собою (згідно з секретними пунктами пакту Молотова-Ріббентропа) гітлерівська Німеччина та Радянський Союз. 17 вересня до Львова увійшли радянські війська.

1941 р. червня 22 – Німеччина напала на Радянський Союз. Львів був окупований. Було утворено дистрикт Галичина з центром у Львові.

1944 р. липень – радянська армія звільнила Львів від нацистів.

Путешествие по Львову. 'rcrehcbz gj kmdjde PANGID.IN.UA
Автобусна екскурсія по Львову

Наші екскурсії:

Відгуки: