04/2017 - Что интересноого во Львове? - Необычные экскурсии

Перейти к контенту

Главное меню:

КОТЯЧА кавярня Львова

Опубликовано Костянтин Бережко вход про Львов · 22/4/2017 21:49:00
Tags: КОТЯЧАкавярняЛьвова
КОТЯЧА кавярня Львова

Ми розуміємо, що завести вдома кішку – це величезна відповідальність і не кожен має можливість та час на це. Тому раді Вас повідомити, що нарешті у Львові відкрито перший заклад у форматі Cat Cafe. Тут Ви маєте чудову нагоду за чашечкою запашної кави провести час в компанії самих різноманітних котів та кішок. Хочете зняти стрес, тривогу, нормалізувати тиск, відновити сили – тоді чекаємо на Вас в Cat Cafe! Тут ви можете поспілкуватись та побавитись з котиками, зробити чудові фото на пам’ять та подарувати тепло й увагу нашим маленьким улюбленцям.
Наші мешканці мають всі необхідні прививки, проходять регулярний ветеринарний огляд та перебувають під постійною увагою наших працівників.

RU. Не так давно во Львове (ул. С. Бандеры, 47а, напротив 1-го корпуса НУ "Львовськая политехника») открыто уникальное заведение Cat Cafe (кошачий кафе). Здесь Вы будете иметь прекрасную возможность за чашкой ароматного кофе и львовскими сладостями провести время в компании самых разнообразных кошек, сделать уникальное фото на долгую память и отдать Ваше теплое внимание маленьким любимцам.

Подробнее об этом Вы узнаете на НАШЕЙ экскурсии!!!
Бронирование экскурсий: +38(098)243-43-23 (Константин) или www.pangid.in.ua
#экскурсии #по #Львов #Львів #екскурсія #тур_львовНазад к содержимому | Назад к главному меню