Свірзький замок - Что интересноого во Львове? - Необычные экскурсии

Перейти к контенту

Главное меню:

Свідки Єгови оживили історію Свірзького замку.

Опубликовано вход Свірзький замок · 16/8/2018 14:21:00
Свідки Єгови оживили історію Свірзького замку.
З 3.07 по 11.07 Львів заполонили люди з помаранчевими «плакетками»… І як виявилось це були Свідки Єгови (особливу увагу вони віддають імені Бога), які приїхали з України, Сполучених Штатів, Канади, Німеччини, Білорусі, Румунії, Словаччини, Молдови, Угорщини та Чехії. Протягом 6-8 липня на «Арені Львів» проходив спеціальний регіональний Конгрес Свідків Єгови. Місцеві віруючі організували дуже змістовну програму прийому своїх іноземних друзів.
Однак мене, як гіда та історика Львова, особливо вразила програма прийому в Свірзькому замку, на яку я особисто був запрошений… Так цікаво ще ніхто в моїй практиці не розказував про історію українського народу.
Кожна епоха яку пережив Свірзький замок зокрема та український народ загалом, була представлена окремим танцем. Так, саме танцем… Близько 90 учасників театрального видовища представили усі епохи нашої історії в національних танцях. Тут були представлені танці багатьох культур та народів: чардаш, полька, циганські танці, віденський вальс тощо. Такого видовища наші замки ще не бачили!
Після видовища, іноземців, переважно американців та канадців, чекала українська кухня, де вони могли скуштувати відомі українські страви. При цьому багато віруючих були в українських вишиванках. Так, треба віддати належне Свідкам, що так гарно бережуть традиції української культури.
Також, особисто мені сподобалось те, що релігійна громада гарно прибрала та оздобила замок на час його оренди. Таким охайним Свірзький замок я не бачив ніколи.

Костянтин Бережко,
професійний гід та кандидат історичних наук.
(м. Львів)
Назад к содержимому | Назад к главному меню